Rezervace

Máte zájem u nás uspořádat drobnou oslavu, schůzi nebo jen chcete mít jistotu, že pro vaši skupinku bude dost místa? Pro rezervace stolů skupinám do patnácti lidí pište na e-mail: bkao@18600.cz.

Rezervovat si můžete také gril! Jednotná cena na dobu neomezenou (tedy celý den) je 700,–. Cena zahrnuje, mimo zapůjčení, také mytí grilu. Rezervovat můžete na stejném e-mailu: bkao@18600.cz.

Pravidla

Rezervace držíme nejdéle 30 minut po smluveném termínu, pak propadají. V e-mailu uvádějte kontaktní údaje (nejlépe telefon) pro případ, že by došlo ke změnám. Do prostoru BKAO není povoleno přinést a konzumovat vlastní nápoje. Rezervace pod stan jsou možné pouze ve dny, kdy neprobíhá program s placeným vstupným (venkovní stoly po individuální domluvě).

Soukromé akce

Pakliže vás kouzlo Džungle oslovilo natolik, že ji potřebujete jenom pro sebe, neváhejte se ozvat. Umíme vše od firemních večírků až po svatby! Rezervovat je možné část prostoru nebo celé BKAO. Po domluvě zvládneme zajistit produkci, zvukaře i prodlouženou otevírací dobu. Velké rezervace ale umožňujeme pouze ve dny, kdy u nás není jiný kulturní program.

Vaše žádosti o soukromé akce posílejte na bkao@18600.cz.